BAGAR AIRLISS C - masa szpachlowa wykończeniowa - 25kg

Availability: brak towaru
Price: 95,00 zł 95.00
quantity szt.

product unavailable

add to wish list
Rating: 5
Vendor: Beissier
Product code: BAGAR AIRLISS C

Description

Bagar Airliss C to gotowa gładź szpachlowa francuskiej firmy Beissier. Produkt przeznaczony jest do zarówno do aplikacji ręcznej jak i nakładania maszynowego w technologii I.M.T. oraz agregatami hydrodynamicznymi. Bagar Airliss C to mieszanka wysokich gatunkowo żywic akrylowych oraz wyselekcjonowanych wypełniaczy od sprawdzonych dostawców. Produkt charakteryzuje się bardzo łatwą i przyjemną aplikacją, niezależnie od wybranej techniki nakładania.

Zarówno przy nakładaniu ręcznym jak i podczas wygładzania masy nałożonej natryskowo, produkt NIE WAŁKUJE SIĘ. Masę można "wylizywać" o wiele dłuzej niż inne tego rodzaju masy, co daje możliwość idealnego przygotowania podłoża pod finiszowe efekty dekoracyjne, czyli malowanie rozmaitymi farbami, tapetowanie, nakładanie mas dekoracyjnych typu stiuki, tynki strukturalne itp. Dzieki zastosowanym żywicom i pochodnym celulozy masa jest bardzo plastyczna i elastyczna, jednocześnie zachowując wysoką oddychalność, dzięki czemu, w przeciwieństwie do tynków gipsowych, stiuki czy inne dekoracje wymagające oddychającego podłoża, nie będą odparzać. 

Największą zaletą produktu, która nie jest dostępna w produktach  konkurencyjnych  firm, jest OBRABIANIE NA MOKRO do kilkunastu godzin po aplikacji masy! Wystarczy powierzchnię delikatnie spryskać wodą i zatrzeć packą z gąbką. Daje nam to idealną powierzchnię, której nie trzeba potem gruntować i, co najważniejsze - BRAK KURZU!

Masa dostępna jest w workach 25 kg i wiadrach 25 kg

grubość nakładania - 2 mm przy pojedyńczej warstwie.

WYDAJNOŚĆ: 0,6-0,1 kg/m2

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl